Manlief en ik hebben ontzettend gelachen om de serie Machos Alfa waarin vier vrienden – Pablo, Santi, Luis en Raúl – worstelen met hun verloren mannelijkheid.
Alfamannetjes
Jaren geleden zouden zij alfamannetjes zijn geweest die de leiding hadden over hun relaties, hun banen en hun leven. Maar ze moeten leven in het tijdperk van de gelijkheid, een maatschappij met nieuwe regels die hen treft en laat zien hoe zielig ze zijn. Zo wordt Pablo ontslagen, waarna zijn vriendin meer verdient dan hij. Luis en zijn vrouw gaan uit elkaar nadat hun seksleven behoorlijk is ingedut en zij met haar personal trainer het bed is ingedoken. Santi heeft na zijn scheiding de ene date na de andere, maar het lukt hem maar niet de ware liefde te vinden. En Raúl lijkt het helemaal voor elkaar te hebben, maar de open relatie die zijn vriendin voorstelt blijkt toch niet zo ideaal als zijn vrienden denken.
Zelfstandige vrouwen
Ze laten zich overschaduwen door de zelfstandige vrouwen om hen heen (hun partners, exen, maitraisesses en collega’s). Daarom gaan ze op zoek naar een manier om hiermee om te gaan en proberen ze hun mannelijke kant in de moderne maatschappij een plekje te geven. Ieder op zijn eigen manier, want het zijn alle vier totaal andere persoonlijkheden.
De vier vrienden kunnen niet met en zonder elkaar. De ruzietjes die ze hebben zijn ook echt hilarisch.
Een serie voor mannen én vrouwen
Deze serie is echt heel leuk om met je partner te kijken. Vanwege de brede variëteit aan maatschappelijke dilemma’s – en de heerlijke rollen van de vrouwen – is het verhaal echt geschikt (en soms herkenbaar) voor zowel mannen als vrouwen. Wij hebben genoten van de humor en het Spaanse macho-sausje. En sinds februari 2024 staat het tweede seizoen op Netflix!
